officeANKARA

ELEKTRİK ENERJİ PİYASASININ İLK PART TIME OFİSİ

Keşfet

 Ana Sayfa / Keşfet

Ofis Hizmetlerimiz

Kiralık Hazır Ofis Hizmetleri

1- Hazır Ofisler - Tüm mobilyaları ile
2- Esnek Kira dönemi belirleme imkanı
3- Sekreterya hizmeti
4- Temizlik hizmeti
5- Food court (Yiyecek içecek alanı energyCAFF)
6- Toplantı Salonu
7- Yüksek hızlı wireless internet
8- Faks ve fotokopi
9- Telefon Santrali hizmeti
10- Posta takibi ve yönlendirme
11- Hukuki Danışman8lık
12- Seyahat Acentası hizmetleri
13- Rent A Car hizmeti
14- Aidat dahil
15- Elektrik dahil
16- Isıtma dahil
17- Klima – Soğutma dahil
18- Mühendislik desteği


Hazır Ofis

Ofislerimizde işe derhal başlayabilirsiniz. Deneyimli ofis yönetimi takımımız ile verimli bir çalışma ortamı sağlıyoruz. Müşterilerinize ve misafirlerinize, prestijli bir şirket olarak hizmet verirsiniz. Tüm donanım ve ekipman ile hazır durumda olan ofislerimiz ihtiyacınız olan döneme özel fiyatlarla hizmetinize sunulmaktadır.

Dekorasyon

Ofis kurmak istediğinizde ofis tasarım ve kurulum işleri çok zaman kaybettirir. Bazen 3 ay zaman harcamanız gerekir. Ayrıca birçok ofis mobilyaları masrafı yapmanız gerekecektir. Merkezi Ankara olmayan kısa süreli gelen firmalar için yüksek maliyetler oluşturmaktadır. Siz yalnızca kişisel eşyalarınızı ofise getirip, çalışmaya başlarsınız. Böylece mobilya satın alma, ofis gereçleri edinmek için uğraşmazsınız.

Esneklik

İstediğiniz kiralama dönemine siz esneklik içerisinde karar verebilirsiniz. İhtiyaçlarınız değiştiğinde daha az İlave özellik ile bütçelerinizi düşürebilir gerekli durumlarda arttırabilirsiniz.

Aidat yok

Stopaj, temizlik, elektrik, yönetim giderleri, bakım onarım giderleri, ısıtma, soğutma aidatları ödemezsiniz. Bunlar tarafımızdan karşılanır.

Sekreterya

Firmanızın telefonları ofis yöneticisi sekreter tarafından, sizin adınıza cevaplanır ve isteğiniz doğrultusunda yönlendirilebilir. Sekreter sizin adınıza gelen misafirlerinizi, isteğiniz doğrultusunda karşılar ve size yönlendirir.

Telefon – Fax

Firmanızın isteği doğrultusunda, istediğiniz kadar telefon hattı tahsis edilir. Telefonlarınızı, direkt olarak kullanabileceğiniz gibi, sekreter santral hizmeti ile de kullanabilirsiniz. Ofiste bulunan ortak fax ile tüm iletileiniz size ulaştırılır, faxlarınız isteğiniz doğrultusunda sekreter tarafından gönderilir. Dilerseniz telefonla da teyit alınır.

İnternet

Wireless ve kablolu yüksek hızlı internet hizmetimiz her an hizmetinizdedir.

Fotokopi – Baskı – Broşür – Kartvizit

officeANKARA hizmetinde fotokopi, baskı, broşür, kartvizit ve matbaa ihtiyaçlarınız, çok hızlı bir şekilde karşılanır. Uzman ekibimiz tarafından isteğini doğrultusunda dizayn edilir ve hızla size ulaştırılır.

Posta ve Kargo Takip

Gelen ve giden postalarınız, kuryeleriniz ve kargolarınız sekreter tarafından alınır ve size yönlendirilir. Siz ofiste olmadığınız taktirde size gönderilmesini istediğiniz bir adres varsa size gönderir. Posta kutunuzda siz gelene kadar bekler. Herhangi bir gönderiniz geldiğinde bu size istediğiniz bir şekilde (e-mail, mesaj, telefon) bildirilir. Resmi tebligatlarınız ise verdiğiniz talimat ve yasalar çerçevesinde işleme alınır.
Isıtma ve Sogutma
Isıtma ve soğutma hizmeti ek olarak bir ücre taleb edilmeden tarafımızdan sağlanır.

Toplantı Odası

Toplantı yapmanıza imkan veren özel donanımlı salonumuz ihtiyacınız doğrultusunda özel fiyatlarla sizin için tahsis edilir. Kişi sayısı ofisin kapasitesini aşması durumunda sizin için ek toplantı salonları uygun fiyatlarla anlaşmalı kurumlarımızla ayarlanır ve kullanımınıza sunulur. Toplantı salonumuzda bulunan projeksiyon cihazı ile profesyonel sunumlarda yapabilirsiniz. Rezervasyonu yaparken bildirmeniz halinde, istediğiniz yiyecek ve içecekler ile hizmet sağlanır.

energyCAFE

Firmanız için özel toplantılarınız için açık büfe yemek organizasyonlarına kadar kaliteli ve ekonomik ikram seçenekleri bulunmaktadır. Ofis bünyesindeki sosyal tesislerde, büfe ve kafeterya işletmesinde farklı alternatifler bulabilirsiniz.

Temizlik

Ofisimiz, hijyen ve temizlik ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak müşterilerine eksiksiz bir hizmet sunar.

Otopark

officeANKARA’da açık ve kapalı olarak otopark imkanları bulunmaktadır.

Hukuki Danışmanlık

Hukuki konularda danışmanlık hizmeti talep etmeniz durumunda anlaşmalı Avukatlarımız size ücreti karşılığında hizmet vereceklerdir.

Mali Danışmanlık

Mali ve muhasebe konularında ihtiyacınız olan destek, anlaşmalı mali müşavirlerimiz vasıtası ile ücreti karşılığında sağlanacaktır.

Rent A Car

Anlaşmalı firmalarımız ile oto kiralama ihtiyaçlarınız özel iskontolu fiyatlar ile hemen karşılanır. Türkiye’nin her ilinde bulunan bağlantılı ofislerine çok özel fiyatlar ile rezervasyonlarınız gerçekleştirilir.

Otel

Türkiye’nin her yerinde bulunan anlaşmalı otellerimizden rezervasyonlarınız uygun fiyatlara gerçekleştirilir. Ayrıca yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz için anlaşmalı olduğumuz firmalar ile indirimli rezervasyonlarınız gerçekleştirilir.


Copyright © 2015 EnerjiOFİS